logo

Актриса Олена Кравець натякнула на проблеми у стосунках із чоловіком

Читать на русском

Актриса Олена Кравець натякнула на проблеми у стосунках із чоловіком

Актриса Олена Кравець натякнула на проблеми у стосунках із чоловіком

Олена Кравець зі своїм чоловіком у шлюбі вже 22 роки. Спільно вони мають трьох дітей.

47-річна актриса, колишня зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відмовилася обговорювати особисте життя, чим наштовхнула шанувальників на думки про розлучення з чоловіком. Зокрема, в інтерв’ю програмі "Люкс Фм" Олена відмовилася говорити про свого чоловіка Сергія, з яким вони 22 роки у шлюбі.

Зокрема, в інтерв’ю журналістка запитала Олену Кравець: "Кажуть, що ідеальних стосунків не існує, як змінилися ваші стосунки з чоловіком під час війни і через що ви можете посваритися, якщо сваритися?". На запитання актриса відповідати не захотіла і сказала: "Давайте ще щось поговоримо".

Журналістка хотіла наполягти на продовженні теми, проте Олена Кравець категорично відповіла, що вона не хоче обговорювати своє особисте життя: "Не хочу, я не дуже особисте життя викриваю зараз".

01.04.2024 — різне qkxiqdxiqzriqudant

Така відповідь Олени Кравець збентежила шанувальників. Адже останнім часом у світі шоу-бізнесу та публічних людей спостерігається тенденція масових розлучень, саме тому з відповіді Олени почали породжуватися чутки, що у сім’ї актриси можуть бути проблеми, або навіть дійшло до розлучення.

Wiki