logo

Буданов висміяв фейк російських пропагандистів про себе

Читать на русском

Буданов висміяв побрехенька російських пропагандистів про себе

Буданов висміяв побрехенька російських пропагандистів про себе

Керівник ГУР згадав, що пропагандисти використали фото з ним та вигадали дві версії. За однією з них Кирило Буданов перетворився на "мумію", а за іншою був голограмою.

Начальник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони Кирило Буданов розповів, який з російських фейків про себе вважає найабсурднішим. Про це з посиланням на його заяву на Kyiv Stratcom Forum 2024 27 березня повідомили у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки 27 березня.

"На мій погляд, найабсурдніший побрехенька був, коли минулого року сказали, що мене вбили. З’явилися фото, де я разом з послом Японії й вони його розібрали", — сказав очільник розвідки.

Він пояснив, що знімок поширили з підписами про нібито не такий нахил та відсутність тіні. Щодо долі Буданова у пропаганди з’явилось дві версії.

Кирило Буданов посол Японії, Буданов посол Японії, Буданов з послом Японії qkxiqdxiqdeihrant

"Перша — "він ледве живий, у нього корсет стоїть". "Його просто як мумію тримають, підтримують, щоб не впав". Другий був варіант, що це взагалі голограма. Це вже серйозно так", — заявив розвідник.

Також керівник ГУР попередив, що Росія нині працює над кількома інформаційно психологічними операціями. Одна з них — "Перун", поєднується з глобальною ІПСО "Майдан-3".

"Важко у них із фантазією", — додав Буданов.

Wiki