logo

У Третій штурмовій заявили, що окупанти можуть почати наступ на новій ділянці фронту: "Ми можемо здогадатися"

Читать на русском

У Третій штурмовій заявили, що окупанти можуть почати наступ на новій ділянці фронту:

У Третій штурмовій заявили, що окупанти можуть почати наступ на новій ділянці фронту: "Ми можемо здогадатися"

Окупанти можуть зібрати достатню кількість солдатів і техніки для відкриття нового напрямку наступу на фронті у 2024 році. Цей напрямок буде активним, але наразі невідомо, де саме вони планують його розгорнути.

Про це заявив заступник командира 3-ї штурмової бригади, майор ЗСУ Максим Жорін в ефірі "Еспресо". Він зауважив, що наразі одним із основних напрямків на фронті в Україні є Авдіївка.

"Я впевнений, що росіяни у цьому році можуть накопичити достатньо особового складу та техніки для того, щоб спробувати відкрити щонвйменше ще один напрямок, окрім Авдіївського. Це буде активний, наступальний напрямок, але який саме — невідомо. Ми можемо здогадатися, беручи до уваги ті напрямки, які для них важливі та де є місця, які вони могли б спробувати почати тиснути. До речі, в цьому переліку буде і кордон із РФ, який росіяни теж розглядають як один із напрямків для можливих наступальних дій", – повідомив він.

За його словами, російські сили досить чітко визначають для себе пріоритетні напрямки дій. На цей момент, Авдіївка вважається одним із таких ключових напрямків, куди ворог продовжуватиме найближчим часом перебазовувати свої резерви.

"Окупанти будуть перекидати сюди резерви, доки не вирішать, що досягли мети, яку ставили перед собою. Для них немає великої різниці, скільки тут загине росіян", – додав він.

 qkxiqdxiqdeihrant

Wiki