logo

У Таїланді російська туристка вдарила ногою жінку на 8 місяці вагітності через елементарне прохання

Читать на русском

У Таїланді російська туристка вдарила ногою жінку на 8 місяці вагітності через елементарне прохання

У Таїланді російська туристка вдарила ногою жінку на 8 місяці вагітності через елементарне прохання

У Таїланді російська туристка на імʼя Олена Купріянова напала на вагітну хазяйку сімейного кафе на острові Панган. Жінка на восьмому місяці вагітності отримала від громадянки країни-агресорки удар ногою в область паху, а все через елементарне прохання – роззутися перед входом до закладу.

41-річна Купріянова опинилися на лаві підсудних – їй загрожує депортація. Про це пише Bangkok Post.

Заяву до суду на неадекватну туристку подала постраждала, аби запобігти повторенню подібного інциденту.

Купріянова свою провину визнала, а для своїх ганебних дій знайшла безглузде виправдання – у неї нібито була менструація, яка вплинула на різкі зміни настрою. Саме це, на думку росіянки, мало виправдати те, що вона побила вагітну жінку через прохання зняти взуття перед входом у сімейне кафе.

Звісно, що на суддю ці аргументи не подіяли. Туристку з РФ оштрафували на 500 бат (530 гривень) і засудили до умовного 15-денного тюремного ув’язнення. Утім, тепер Купріяновій також загрожує депортація з Таїланду. Росіянка наголосила, що її тайська віза чинна до 22 травня, проте після відбуття терміну ув’язнення в’їзний документ агресивної туристки, імовірно, анулюють.

У Таїланді російська туристка вдарила ногою жінку на 8 місяці вагітності через елементарне прохання queiqxeidzkiqqeant

У джерелі наголошується, що цей інцидент став останнім у низці повідомлень про погану поведінку туристів. Міністр внутрішніх справ Таїланду Анутін Чарнвіракул відреагував на занепокоєння громадськості щодо збільшення кількості таких інцидентів, пообіцявши, що іноземці, які порушують закони Таїланду, будуть притягнуті до відповідальності.

За словами міністра, рішення про анулювання візи приймається в кожному конкретному випадку, і це не означає, що кожен іноземець, який порушив закон, буде депортований. Згідно зі статистикою, зібраною Королівською поліцією Таїланду з жовтня минулого року до цього місяця, 614 туристів були притягнуті до відповідальності за скоєння злочину в Таїланді, а 98 з них були зрештою депортовані.

Wiki