logo

ПриватБанк віддав колекторам борг пенсіонерів, які перебувають в окупації

Читать на русском

ПриватБанк віддав колекторам борг пенсіонерів, які перебувають в окупації

ПриватБанк віддав колекторам борг пенсіонерів, які перебувають в окупації

Українець поскаржився на дії ПриватБанку, який передав борг пенсіонерів, що перебувають в окупованому Скадовську, колекторам. У відповідь у банку зазначили, що банк має право передавати заборгованість колекторській компанії.

"Мої батьки перебувають в окупації в маленькому містечку Скадовськ на лівому березі Дніпра. До війни мій тато активно користувався кредиткою від Приватбанку, своєчасно ії поповнював", — пояснив чоловік у профільному форумі Мінфін. Окупанти заблокували роботу українських операторів, що значно ускладнило процес використання картки.

"Приватбанк натравив на мого батька коллекторів із компанії "Інтер-ріск", які вимагають сплатити борг незважаючи на те, що люди на Лівобережжі перебувають у заручниках. Коллекторам була надана відповідь, що одразу після визволення Лівобережжя мій тато погасить заборгованість, але вони вимагають кошти негайно", — поскаржився клієнт.

У "Приваті" відповіли, що стягнення заборгованості банк може доручити проводити колекторській компанії. "Якщо кредит не було відступлено, тоді приймається рішення залучити колекторську компанію для роботи із заборгованістю. З усіма питаннями щодо врегулювання заборгованості необхідно звертатися до компанії "ІНТЕР-РІСК УКРАЇНА", — пояснили в банку.

Зазначимо, що, незважаючи на повномасштабну війну, а також окупацію частини території, українські банки продовжують надавати кредити, виконувати свої обов’язки. А для цього необхідно, щоб свої обов’язки також виконували і клієнти.

Wiki