logo

Найбільше спроб незаконного перетину – на кордоні з Молдовою і Румунією, – ДПСУ

Найбільше спроб незаконного перетину – на кордоні з Молдовою і Румунією, – ДПСУ

Найбільше спроб незаконного перетину – на кордоні з Молдовою і Румунією, – ДПСУ

На кордоні з Молдовою та Румунією фіксується найбільше спроб незаконного перетину кордону.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» заявив речник ДПСУ Андрій Демченко.

"Фактично щоденно прикордонники упереджують спроби незаконного перетину по зеленій ділянці кордону, тобто поза межами пунктів пропуску. І таких випадків найбільше фіксується на кордоні з Молдовою та Румунією. А також, власне, виявляють порушників, які намагаються у незаконний спосіб перетнути кордон, прямуючи через пункти пропуску, тобто на шляхах, де можна легально перетнути кордон. Але тут вони намагаються використовувати підробні документи, або ще здійснити спробу підкупу інспекторів Державної прикордонної служби", – сказав Демченко.

За його словами, порушники або поодинці, або навіть певними групами намагаються дістатися кордону і в подальшому перетнути його. Він зазначив, що чоловіки, як правило, звертаються до злочинних організованих груп, які їм обіцяють сприяння у такій незаконній мандрівці.

"Але можу зазначити, що досить часто ці злочинні групи зневажають життя людей. Обіцяючи їм сприяння, вони їх направляють через важкодоступні гірські місцевості або через лінію кордону, де вона проходить по гірських річках, що досить часто призводить до загибелі самих людей. Також ми бачимо, що люди відмовляються перетинати кордон, коли розуміють, яким маршутом їм доведеться це робити", – сказав Демченко.

Wiki