logo

Повітряні сили: всі 20 дронів, які Росія запустила вночі, збили

«У результаті протиповітряного бою збито усі 20 «Шахедів» у Миколаївській, Одеській, Херсонській, Дніпропетровській, Полтавській, Вінницькій і Львівській областях» (фото ілюстративне)

Російські війська в ніч на 9 квітня атакували Україну 20-ма ударними безпілотниками типу Shahed-131/136 із мису Чауда в окупованому Криму і з російського Приморсько-Ахтарська, а також чотирма зенітними керованими ракетами С-300 з окупованої Донеччини, повідомили Повітряні сили ЗСУ.

«У результаті протиповітряного бою збито усі 20 «Шахедів» у Миколаївській, Одеській, Херсонській, Дніпропетровській, Полтавській, Вінницькій і Львівській областях», – йдеться в повідомленні.

У ніч на 9 квітня Повітряні сили Збройних сил України повідомили, що Росія запустила по території України декілька груп «Шахедів». Голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький поінформував, що в області працювала ППО. Про падіння уламків і руйнування наразі невідомо.

Про роботу протиповітряної оборони повідомив і голова Полтавської ОВА Філіп Пронін. Постраждалих, за його словами, немає.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння атакують українські регіони. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Форум

Wiki