logo

На фронті у районі Часового Яру загинув захисник з Кіровоградщини

На фронті у районі Часового Яру загинув захисник з Кіровоградщини

На фронті у районі Часового Яру загинув захисник з Кіровоградщини

Український захисник із Кіровоградщини, командир машини Сергій Науменко загинув на фронті поблизу міста Часів Яр Краматорського району Донецької області. Герою лише нещодавно виповнилося 24 роки.

Про втрату повідомили в Петрівській селищній раді. Там розповіли, що воїн поліг 5 квітня внаслідок мінометного обстрілу, проявивши стійкість та мужність.

Сергій Науменко народився 10 березня 2000 року. Був призваний на військову службу за мобілізацією 24 лютого 2022 року.

Віддав життя за Україну: в боях у районі Часового Яру загинув захисник з Кіровоградщини. Фото qrxiquirriexant

У війську служив на посаді командира машини 1 розвідувального відділення 2 розвідувального взводу розвідувальної роти, мав звання старший солдат.

"У боях проявляв мужність, відвагу та рішучість. Вірний військовій присязі та українському народові, він з гідністю ніс військову службу, вірив у перемогу та цілісну, вільну Україну й віддав найцінніше за цю мрію – своє життя", – йдеться в повідомленні селищної ради.

Прощаються із Сергієм у середу, 10 квітня. Живий коридор заплановано о 9:30 від центральної лікарні до центрального перехрестя вулиць Центральна – Святкова селища Петрове.

Віддав життя за Україну: в боях у районі Часового Яру загинув захисник з Кіровоградщини. Фото

Церемонія відспівування та прощання відбудеться біля будинку № 2 по вулиці Відродження. Чин поховання – на Алеї Слави центрального цвинтаря селища.

Wiki