logo

Блінкен та Столтенберґ «обговорили підтримку НАТО України» – Держдепартамент США

«Держсекретар Блінкен і генеральний секретар Столтенберг обговорили підготовку до майбутньої зустрічі міністрів закордонних справ НАТО»

Державний секретар Сполучених Штатів Ентоні Блінкен провів розмову із генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенберґом, повідомила пресслужба Держдепартаменту 27 березня.

«Держсекретар Блінкен і генеральний секретар Столтенберг обговорили підготовку до майбутньої зустрічі міністрів закордонних справ НАТО, зокрема, механізми посилення політичної та практичної підтримки НАТО для України», – йдеться в повідомленні.

Крім того, розмова стосувалася пріоритетів НАТО для саміту у Вашингтоні, який «відзначатиме 75-ту річницю Альянсу».

Раніше міністр закордонних справ Швеції Тобіас Більстрем заявив, що НАТО робить недостатньо для підтримки України, а Захід повинен прагнути створити більше «стратегічних труднощів» для Росії.

20 березня спікер Палати представників США Майк Джонсон заявляв, що до пакета допомоги Україні та партнерам перейдуть вже найближчим часом. Однак після 22 березня у засіданнях Палати представників почалася двотижнева перерва, тож до законопроєкту про фінансування допомоги Україні, Ізраїлю та іншим партнерам США законодавці, найімовірніше, перейдуть після 8 квітня.

Форум

Wiki