logo

У США на президентських перегонах Байден збільшив відрив від Трампа

У США на президентських перегонах Байден збільшив відрив від Трампа

У США на президентських перегонах Байден збільшив відрив від Трампа

Станом на початок квітня глава Білого дому Джо Байден трохи збільшив відрив від свого конкурента у президентських перегонах від Республіканської партії Дональда Трампа. За минулий місяць чинний президент США наростив перевагу на 3% і тепер Байден випереджає Трампа на 4%.

Такий результат показало загальнонаціональне опитування, проведене виданням Reuters спільно з компанією Ipsos. До голосування на виборах залишається ще 7 місяців.

Так, згідно з останніми даними, президента США Джо Байдена готові підтримати 41% виборців. За його конкурента Дональда Трампа віддали б свій голос 37% респондентів. Водночас 22% зареєстрованих виборців заявили, що ще не визначилися з кандидатом і взагалі не вирішили, чи прийдуть на вибори.

Відрив у 4%, який, на перший погляд, видається малим, насправді є рекордним для Байдена, який місяць тому мав лише на 1% вищий рейтинг за свого опонента, а раніше взагалі поступався Трампу в опитуваннях.

Причиною втрати прихильності виборців до фаворита республіканців Дональда Трампа є наближення чотирьох кримінальних процесів, розпочатими проти нього. Зокрема, експрезидент готується до розгляду справи про незаконне використання ним коштів виборчого фонду. Трампа звинувачують в тому, що він виплатив 130 тисяч доларів порноакторці Стормі Деніелс за її мовчання про стосунки з ним.

Wiki