logo

Жителі Бєлгородщини бідкаються через засилля кадировців: "Ахматовці, чеченці до нас приїхали"

Жителі Бєлгородщини бідкаються через засилля кадировців:

Жителі Бєлгородщини бідкаються через засилля кадировців: "Ахматовці, чеченці до нас приїхали "

У Бєлгородську область країни-агресора Росії, де проводили рейд російські добровольці, окупаційна армія відправила чеченців. Йдеться про окупантів із чеченського спецпідрозділу "Ахмат".

Про це стало відомо з аудіозапису розмови між російським окупантом та його матір’ю. Запис оприлюднили на Youtube-каналі Головного управління Міністерства оборони України у п’ятницю, 12 квітня.

На аудіо, як пояснює ГУР, йдеться про ситуацію на Грайворонському напрямку в Бєлгородській області. Окупант розповів матері про ситуацію в 24-му посиленому молострілецькому батальйоні армії РФ, в якому він служить, про переведення та бойові дії на окупованих територіях.

 queiueiqudiqhzant

"Алло, Віталю, кажи, сонце моє, де ти, що ти? Х*й знає де? А ти на кордоні чи ні? Вас туди послали? Ахматовці там ще якісь? А так, щоб прямо воєнні дії, там нічого не відбувається? Х*хлятські танки катаються, ага... Зрозуміло... Коли ви в Бєлгород приїхали, ви ж були на третій позиції. А там ще хлопці були на першій і на другій позиції, їх у Бєлгород подалі відвезли з п’ятниці на суботу", – каже жінка.

З розмови випливає, що на Грайворонському напрямку з’явилися "ахматовці та чеченці".

"Заходили х*хли, ДРГшники?.. Прямо стріляли? *б твою матір... Вісім українців приходили? Ага, вісім людей... ну зрозуміло. Нікого не вбили, так? Ахматовці? А вас там взагалі багато, новобранців? До*уя, так?" – сказала росіянка.

Wiki