logo

Число жертв теракту під Москвою зросло до 143

МНС Росії оприлюднило оновлений список загиблих унаслідок вчиненого 22 березня нападу на підмосковний концертний зал «Крокус Сіті Хол». У ньому 143 імені. Раніше повідомлялося про 140 загиблих.

Поки не вказується, чи померли троє людей з-поміж поранених, чи були виявлені нові тіла безпосередньо на місці теракту.

Список на сайті МНС названий попереднім, зазначено, що він «коригуватиметься за даними судово-медичних досліджень».

На вечір 26 березня повідомлялося про 139 загиблих. Зранку 27 березня міністр охорони здоровʼя Росії Михайло Мурашко повідомив, що ще один постраждалий помер у лікарні.

Напад на концертну залу стався увечері 22 березня. У будівлі перебувало понад 6000 людей. Група озброєних осіб відкрила вогонь по відвідувачах із автоматичної зброї. Будівля була підпалена. Люди вмирали від кульових поранень та браку кисню внаслідок пожежі.

26 березня співробітники МНС завершили розбирання завалів на місці згорілого центру. Повідомлялося, що пошук нових тіл не ведеться.

За числом жертв напад на «Крокус Сіті Хол» є одним із найбільших терактів в історії Росії, більше жертв було лише при нападі на школу в Беслані у 2004 році.

Про свою причетність до нападу заявило радикальне угруповання «Ісламська держава». Повідомлялося про затримання 12 підозрюваних, чотирьох звинувачують у тому, що вони безпосередньо брали участь у нападі. Президент Росії Володимир Путін заявив, що до нападу нібито причетна Україна.

Жодних доказів цьому не наводиться. Агентство Bloomberg повідомило, що в оточенні російського президента в цю версію не вірять. Президент України Володимир Зеленський заявив, що Путін намагається перекласти на Київ свою відповідальність за те, що сталося. Країни Заходу застерегли Росію від цього.

Форум

Wiki