logo

Україна та Польща підписали меморандум у сфері охорони здоров’я – уряд

Меморандум передбачає інтеграцію України у сферу охорони здоров’я Європейського союзу

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко та міністерка охорони здоров’я Польщі Ізабелла Лещина підписали меморандум про взаєморозуміння у сфері охорони здоров’я у рамках спільних консультацій урядів двох країн у Варшаві, повідомляє пресслжба Кабінету міністрів.

«Меморандум передбачає, – йдеться на сайті уряду, – інтеграцію України у сферу охорони здоров’я Європейського союзу, модернізацію медичної інфраструктури, міжнародне медичне партнерство».

Також під час зустрічі міністри обговорили пріоритетні питання в сфері євроінтеграції української системи охорони здоров’я.

«Йдеться про роботу над створенням єдиного регуляторного органу у сфері фармацевтичної політики, транскордонну медицину, продовження програми медичної евакуації українців на лікування за кордоном, а також узгодження механізму закупівлі критичних ліків по європейській процедурі через Генеральний директорат Європейської комісії з питань готовності та реагування на надзвичайні ситуації у сфері охорони здоров’я (HERA)», – вказано у повідомленні.

28 березня у Варшаві в канцелярії премʼєра відбулися польсько-українські міжурядові консультації за участі української делегації на чолі з українським премʼєром Денисом Шмигалем.

Форум

Wiki