logo

Проти харків’янки, будинок якої постраждав від недавнього обстрілу, порушили кримінальну справу за «проросійську позицію»

Читать на русском

Проти харків’янки, будинок якої постраждав від недавнього обстрілу, порушили кримінальну справу за «проросійську позицію»

Проти харків’янки, будинок якої постраждав від недавнього обстрілу , порушили кримінальну справу за «проросійську позицію»

На мешканку Харкова, до будинку якої був приліт 27 березня, завели кримінальну справу за "проросійську позицію".

Про це повідомляє Нацполіція.

"Під час інтерв’ю з журналістами харків’янка заперечувала збройну агресію Російської Федерації, висловлювалася на підтримку вторгнення на територію України та окупацію частини території держави, а також засуджувала дії української влади", – заявляє відомство.

Сусіди 59-річної харків’янки "підтвердили проросійську позицію фігурантки та повідомили про конфлікти з нею на цьому ґрунті". Проти жінки порушили справу за статтею "колабораційна діяльність".

Судячи з усього, справу порушили після того, як жінка дорікнула українській владі в обстрілах Білгорода і висловила думку, що удари по Харкову це відповідь Росії на обстріл території РФ.

"А не треба радіти і кидати туди теж... Я вважаю, із сусідами треба жити дружно", – заявила харків’янка на відео, яке розійшлося у місцевих телеграм-каналах.

25.03.2024 — різне qhtidqdiqqtiqdzant

Wiki