logo

Екстренера "Динамо" побили фанати в іншій країні - ЗМІ

Читать на русском

Екстренера

Екстренера "Динамо" побили фанати в іншій країні — ЗМІ

Головний тренер "Заглембе" з міста Сосновець (Польща), білоруський фахівець (і колишній наставник "Динамо" Київ) Олександр Хацкевич нібито постраждав унаслідок нападу фанатів під час тренування на базі клубу.

Про це повідомляє польське видання Meczyki з посиланням на власні джерела.

Нібито в середу, 3 квітня, група ультрас клубу увірвалася на тренування "Заглембе". Повідомляється, що конфлікт не був вичерпаний простою "виховною розмовою" з командою, яка посідає останнє, 18-те, місце в турнірній таблиці другого польського дивізіону. Журналісти пишуть, що Хацкевич нібито отримав від хуліганів удар по обличчю і кілька ударів ногами.

Співрозмовники в клубі на умовах анонімності підтвердили виданню, що білоруський тренер зазнав нападу.

Інциденту передувала чергова поразка "Заглембе" під керівництвом Хацкевича. Причому нібито перед цим матчем проти клубу "Катовіце" Хацкевич залишив своїх гравців у роздягальні і доручив їм самостійно вибрати тактику на матч. У підсумку команда білоруського тренера програла 0:4.

У керівництві "Заглембе заявили, що інцидентом уже займаються правоохоронні органи.

"Сьогодні вранці на тренуванні першої команди Заглембе з’явилася група чоловіків, яка перервала заняття, після чого відбулася розмова з тренерським штабом і футболістами. З огляду на поведінку чоловіків, які були закриті масками, клуб повідомив про цей факт поліцію, яка на місце направила патруль. Наразі проводяться дії, які мають на меті з’ясувати обставини події", — сказали вони.

Сам Хацкевич у коментарі українському порталу NV закликав фанатів щодо нього не хвилюватися, заявивши, що він "працездатний і в гарному настрої".

Тренер розповів, що на базу проникли 30-40 осіб у масках і "була спроба фізичного насильства" щодо нього і футболістів.

"Але, хто знає — я виріс на вулиці, тому тримаю удар і можу дати відповідь. Будуть багато подібного писати [ніби били ногами по голові - Главред]. Але я кажу, що можу за себе постояти і заблокувати удар. Усе нормально. Спроби були, так. Але в мене така практика вже була", — підсумував Хацкевич.

Wiki