logo

У Польщі засмутили: Україна може бути не зовсім задоволена підсумками саміту НАТО

Перспективи вступу України до НАТО Радослав Сікорський назвав "складним питанням"

Україна може бути не повністю задоволена результатами саміту НАТО, який розпочався у столиці США. Як повідомляє портал "Коментарі", про це заявив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, пише "RMF FM".

У Польщі засмутили: Україна може бути не зовсім задоволена підсумками саміту НАТО

Спілкуючись із представниками мас-медіа щодо перспектив вступу України до НАТО, Сікорський визнав, що це "складне питання", адже "немає нічого небезпечнішого, ніж ненадійні гарантії безпеки".

За його словами, сьогодні в НАТО існує переконання, що Україна може приєднатися до Альянсу лише тоді, коли закінчиться війна. Саме тому, визнав Сікорський, Київ, ймовірно, не буде задоволений "мостом у НАТО", прокладеним на саміті, оскільки він буде задоволений лише тоді, коли виграє війну.

"Але ми багато робимо для того, щоб це сталося", – наголосив топ-дипломат.

Сікорський додав, що на саміті союзники пообіцяють "величезну" матеріальну допомогу Україні у розмірі 40 мільярдів доларів на рік і буде сформовано групу країн, до якої також увійде Польща, для підписання угоди про співпрацю з Україною з питань безпеки.

"Передусім, ми покажемо, що ми єдині. НАТО створили для стримування агресивної Росії. Росія знову агресивна. НАТО перемогло вперше, переможе і вдруге", — підсумував міністр.

Також видання "Коментарі" повідомляло – чи пробудить удар по Охматдиту наших партнерів: що нам дасть саміт НАТО. Експерти в ексклюзивному інтерв’ю нашому порталу детально проаналізували ситуацію.

Wiki